Virtuoso 12

Virtuoso 12

Virtuoso
 • garancia: 20 vjet,
 • mbulesa: Satin Viscose,
 • niveli i rehatise: Mesatar i bute,
 • certifikimet: MADE IN ITALY, OEKO-TEX®,
Categories: , Tag:

Informacione shtese

Garancia

20 vjet

Lartesia

30 cm

Certifikimet

MADE IN ITALY, OEKO-TEX®

Struktura e Brendshme

Fije kali, Kashmir, Lesh deveje, Lesh merino, Lino, Magnifoam Elioform breeze, Memoform HD, Mendafsh, Pambuk

Shtesa

Ane verore dhe ane dimerore, Ekosistem, Materiale te cmuara dhe natyrale te perzgjedhura, Nivel boteror, Per nje ajrosje te shkelqyer dhe nje mbeshtetje te diferencuar, Punimi me vrima (teknologjia airyform), Zona te ndryshme mbeshtetje

Koleksioni

Virtuoso

Niveli i Rehatise

Mesatar i bute

Mbeshtetja

Mesatare

Avantazhet

Ajroses, Komfort maksimal, Mikprites, Termorregullues

Mbulesa

Satin Viscose

Karakteristikat

 • Veshja nga ana dimerore: kashmir, lesh deveje, lesh merinos, fije kali
 • Memoform HD 4 cm
 • Elioform Breeze 19 cm
 • Satin Viskoze
 • Memory HD nga te dy anet 4 cm
 • Veshja nga ana verore: mendafsh, lino, pambuk, fije kali
 • Materialet

  Satin viskoza
  Memory HD
  Pambuk 100%
  Shkuma Magni Breeze
  × We are here to help you!