Ricordo 10

Ricordo 10

Ricordo
 • garancia: 10 vjet,
 • mbulesa: Viskoze,
 • niveli i rehatise: Mesatar i forte,
 • certifikimet: MADE IN ITALY, OEKO-TEX®,
Categories: , Tag:

Informacione shtese

Lartesia

25 cm

Mbulesa

Viskoze

Garancia

10 vjet

Certifikimet

MADE IN ITALY, OEKO-TEX®

Niveli i Rehatise

Mesatar i forte

Struktura e Brendshme

Magnifoam Elioform, Memoform

Avantazhet

Mikprites

Mbeshtetja

E vendosur

Karakteristikat

 • Veshje: Memory 2 cm
 • Viskoze
 • Fibra antialergjike dhe ajroses
 • Elioform 23 cm
 • Materialet

  Viskoza
  Memory
  Shkuma Magni
  × We are here to help you!