Poezi

Poezi

Home Textile

Carcaf te zbukuruar me shije me dantella te cmuara italiane dhe harkun e dizenjuar hijshem.

 

Detajet

Tokat toskane, tokat e poeteve.

Kur jemi mes carcafeve, i leme mendimet dhe endrrat tona te lira, te cilat ne mengjes, transformohen ne frymezimin e duhur per diten ne vazhdim.

Fale kjo carcafeve dhe kellefeve te jastekeve te nje cilesie te larte, qe e bejne gjumin me te rehatshem.

Te bere me cilesi te larte Satin 60 (300 TC).

Me kerkese te disponueshme ne saten 40 (210 TC) dhe pambuku 30/30 pambuku (76/68).

Ne gjendje jane ne 3 ngjyra te ndryshme.

Categories: , Tag:
× We are here to help you!