Magnifresco

Magnifresco

Home Textile

Carcafe ekskluzive dhe inovative nga Magniflex, realizuar ne Coolmax, te bute dhe te rehatshem

 

Detaje

Carcafet e linjes tone te nivelit te larte, jane realizuar ne Coolmax, nje cope inovative me ajrim te shkelqyer, cka e ben ideale per cdo stine.

Veshja Coolmax, ideale per stinen verore, eshte anti-lageshtires dhe ndihmon ne mbajtjen e thate dhe te fresket te copes, fale fibres speciale qe thahet gati ne gjysmen e kohes me pak se pambuku.

Carcafet jane Coolmax ne njeren ane dhe saten i pambukte 60 (300TC) ne anen tjeter, per stinen dimerore.

Magnifresco eshte nje linje e bute, e rehatshme dhe e lehte perdorshme, pasi lahen lehtesisht dhe thahen shpejt.

Ne gjendje ka ne 3 ngjyra.

Categories: , Tag:
× We are here to help you!