Giglio

Giglio

Home Textile

Carcafe te zbukuruar me bordo trefishe.

 

Detajet

”Lulja ne qerpik” e koleksioneve tona te carcafeve.

Pastertia dhe delikatesa e petaleve, nje simbol i vendeve ku lind nje pushim cilesor dhe qe ngjallin ndjeshmeri perkedhelese, provohen ne kontakt me copen e bute te ketij koleksioni.

E bere me cilesi te larte Satin 60 (300 TC).

Me kerkese te disponueshme ne saten 40 (210 TC) dhe pambuku 30/30 pambuku (76/68).

Ne gjendje ne 7 ngjyra te ndryshme.

Categories: , Tag:
× We are here to help you!