Fiaba 4

Fiaba 4

Fiaba
 • garancia: 12 vjet,
 • mbulesa: Bamboo,
 • niveli i rehatise: I forte,
 • certifikimet: MADE IN ITALY, OEKO-TEX®,
Categories: , Tag:

Informacione shtese

Lartesia

10 cm

Niveli i Rehatise

I forte

Mbulesa

Bamboo

Garancia

12 vjet

Certifikimet

MADE IN ITALY, OEKO-TEX®

Struktura e Brendshme

Magnifoam Elioform

Shtesa

Materiale te cmuara dhe natyrale te perzgjedhura

Mbeshtetja

I forte

Avantazhet

Termorregullues

Karakteristikat

 • Elioform 8 cm
 • Fibra antialergjike dhe ajroses
 • Bamboo
 • Materialet

  Fibra e bambuse
  Shkuma Magni