Fiaba 4 Plus

Fiaba 4 Plus

Fiaba
 • garancia: 12 vjet,
 • mbulesa: Bamboo,
 • niveli i rehatise: I forte,
 • certifikimet: Class I, MADE IN ITALY, OEKO-TEX®,
Categories: , Tag:

Informacione shtese

Lartesia

10 cm

Niveli i Rehatise

I forte

Mbulesa

Bamboo

Garancia

12 vjet

Certifikimet

Class I, MADE IN ITALY, OEKO-TEX®

Struktura e Brendshme

Magnifoam Elioform

Avantazhet

Termorregullues

Mbeshtetja

I forte

Shtesa

Materiale te cmuara dhe natyrale te perzgjedhura

Karakteristikat

 • Bamboo
 • Fibra antialergjike dhe ajroses
 • Elioform 8 cm
 • Materialet

  Fibra e bambuse
  Shkuma Magni
  × We are here to help you!