Essenza

Essenza

Home Textile

Detajet

Nje linje me carcafe dhe kellef jasteku qe do te mirepresin lehte trupin, gjate njerit nga aktivitetet me te domosdoshem per te jetuar shendetshem: pushimi.

Emri evokon nje marredhenie te pazgjidhshme me substancen, ndaj si carcafet dhe kellefet jane te lidhura me shtratin dhe trupin tone.

Te bere me cilesi te larte Satin 60 (300 TC).

Me kerkese te disponueshme ne saten 40 (210 TC) dhe pambuku 30/30 pambuku (76/68).

Ne gjendje jane ne 4 ngjyra te ndryshme.

Categories: , Tag:
× We are here to help you!