Magnistretch 9

Magnistretch 9

Magnistretch
 • garancia: 12 vjet,
 • mbulesa: Outlast®, Viskoze,
 • niveli i rehatise: Mesatar i forte,
 • certifikimet: MADE IN ITALY, OEKO-TEX®,

Informacione shtese

Lartesia

23 cm

Niveli i Rehatise

Mesatar i forte

Mbulesa

Outlast®, Viskoze

Garancia

12 vjet

Certifikimet

MADE IN ITALY, OEKO-TEX®

Struktura e Brendshme

Magnifoam Elioform, Magnifoam Eliosoft, Memoform

Avantazhet

Ajroses, Komfort maksimal, Mikprites, Termorregullues

Mbeshtetja

I forte

Shtesa

Nivel boteror, Patentuar

Karakteristikat

 • Outlast/Viscose
 • E veshur me Memoform 1 cm
 • Fibra antialergjike dhe ajroses
 • Eliosoft te punuar me 5 zona mbeshtetese 5 cm
 • Elioform 8 cm
 • Elioform te punuar me zona mbeshtetese 8 cm
 • Materialet

  Outlast®
  Viskoza
  Memory
  Fasha 3D
  Shkuma Magni
  Shkuma Magni Breeze
  × We are here to help you!