Cotton Caresse Dual 10

Cotton Caresse Dual 10

Toscana
 • garancia: 12 vjet,
 • mbulesa: Pambuk organik,
 • niveli i rehatise: Mesatar i bute, Mesatar i forte,
 • certifikimet: GOTS, MADE IN ITALY, OEKO-TEX®,

Informacione shtese

Lartesia

25 cm

Mbulesa

Pambuk organik

Garancia

12 vjet

Certifikimet

GOTS, MADE IN ITALY, OEKO-TEX®

Niveli i Rehatise

Mesatar i bute, Mesatar i forte

Struktura e Brendshme

Ecogreen, Geomemory

Koleksioni

Toscana

Avantazhet

Ajroses, Mikprites

Mbeshtetja

Mesatare

Shtesa

Ekosistem, GOTS Cert., Mbeshtetje e diferencuar ne cift

Karakteristikat

 • Veshja: Geomemory 2 cm
 • Fibra antialergjike dhe ajroses
 • Geomemory 3 cm
 • Ecogreen 20 cm
 • Materialet

  Pambuku organik
  Ecogreen
  Geomemory
  Fasha 3D
  × We are here to help you!