Comfort dual 10 Soft

Comfort dual 10 Soft

Dolce Vita
 • garancia: 12 vjet,
 • mbulesa: Outlast®, Viskoze,
 • niveli i rehatise: Mesatar i bute, Mesatar i forte,
 • certifikimet: MADE IN ITALY, OEKO-TEX®,

Informacione shtese

Lartesia

25 cm

Mbulesa

Outlast®, Viskoze

Garancia

12 vjet

Certifikimet

MADE IN ITALY, OEKO-TEX®

Niveli i Rehatise

Mesatar i bute, Mesatar i forte

Struktura e Brendshme

Magnifoam Eliosoft, Memoform

Koleksioni

Dolce Vita

Avantazhet

Ajroses, Mikprites, Termorregullues

Mbeshtetja

Mesatare

Shtesa

Mbeshtetje e diferencuar ne cift

Karakteristikat

 • Outlast/Viscose
 • Veshje: Memory 2 cm
 • Fibra antialergjike dhe ajroses
 • Memoform 5 cm
 • Eliosoft 17 cm
 • Materialet

  Outlast®
  Viskoza
  Memory
  Shkuma Magni
  × We are here to help you!