Anima

Anima

Home Textile

Carcafe te punuar me skaj te dyfishte, jasteke me 4 flutura.

 

Detajet

Nje emer qe i referohet asaj qe qendron ne pjesen me intime, ku permbahet qenia jone.

Shpirti e mirepret ndjenjen, ashtu si carcafet dhe kellefet kur enderrojme.

E bere me cilesi te larte Satin 60 (300 TC).

Me kerkese te disponueshme ne saten 40 (210 TC) dhe pambuku 30/30 pambuku (76/68).

Ne gjendje ne 4 kombinime me ngjyra.

Categories: , Tag:
× We are here to help you!