Afresco

Afresco

Home Textile

Carcaf te zbukuruar me dantella Valenciane.

 

Detaje

Ne vende historikisht te dedikuara artit, merr jete nje koleksion i jashtezakonshem, i admirueshem deri ne detaje.

Shtrati do te behet nje pikture e vertete e zbukuruar me ngjyra te pikturuara imtesisht dhe dekorime nga duar atristi.

Nje pamje shplodhese per syte.

Mbyllini butesisht syte dhe braktisni veten per endrra te lumtura, te rrethuar nga bukuria e paster.

Te bere me cilesi te larte Satin 60 (300 TC).

Me kerkese te disponueshme ne saten 40 (210 TC) dhe pambuku 30/30 pambuku (76/68).

Ne gjendje ne 7 ngjyra.

Categories: , Tag:
× We are here to help you!