fbpx

Toscana

Ky dyshek eshte nje zgjedhje e shkelqyer per ke deshiron te beje nje zgjedhje etike por pa hequr dore edhe prej komfortit. Cotton Caresse eshte nje burim mireqenie, si ne strukture ku materialet jane pasuruar me vajra esenciale dhe Aloe Vera dhe Soje, por po ashtu ne veshje e cila garantohet nga GOTS, si nje cope 100% pambuk organik. Opsioni i shtuar Dual, mundeson fjetjen e secilit nga partneret ne anen e vet te preferuar. Fasha 3D eshte nje mundesi plus ne ventilimin e persosur te dyshekut. Ku ka zgjedhje me te mire se te flesh ne natyre?

Showing the single result

× We are here to help you!