Eksporti

Eksporti drejt me shume se 98 vende produktet per nje gjume clodhes Made in Italy.

Me kalimin e viteve, kompania pati nje rritje mjaft te madhe, derisa u kthye ne nje realitet te vertete nderkombetar, me filiale dhe showroome te panumerta me eksport ne te gjithe boten. Ne ditet e sotme, Magniflex konsiderohet kudo si zedhenese “Made in Italy” e gjumit clodhes.

SHOWROOM-et


 • Firence
 • Rome
 • Tirana
 • Tokio
 • Osaka
 • Singapor
 • Qipro
 • Dubai
 • Prage
 • Kiev
 • Milano
 • Manila
 • Sofje
 • Hong Kong
 • Shangai
 • Majemi
 • Bangalor
 • Bratislave
 • Rijad
 • Shkup
 • Shezhen
 • Foshan City
 • Dongguan
 • Beijing

Shifrat qe flasin per ne:

 • Mbi 98 jane vendet drejt te cilave Magniflex ben eksport produktet e saj.
 • Mbi 35 milione njerez ne bote flene mbi dysheket Magniflex.
 • Mbi 50 vite histori si kompani prodhimi.
 • Mbi 100 produkte (nga dysheket, sustat, jasteket dhe aksesore te tjera relaksuese).
 • 10.000 dysheke prodhohen ne dite.

 

× We are here to help you!